10 Temmuz 2013 Çarşamba

Burçin Gelin'in Kınası...Şimdi tabi görmemişin düğünü olmuş tutmuş gözünü çıkarmış. Evlenmesem ben böyle güzel işlere nereden bulaşacaktımm iyi ki evleniyorum işte:) sırf böyle güzel uğraşlar bulmak için başka bir nedeni yok  yani yanlış anlaşılmasın :P

Şimdi kına gecesi yapıyoruz ee insanları nasıl davet edeceğiz ona da ayrı davetiye yapalım diye düşündüm. çünkü öyle çok abartılı çok şaşalı bi kına gecesi istemiyorum. onun için düğün davetiyemize yazdırmadım. küçük bi eğlence istediğim için ayrıca davetiye düşündük.ama ben herşey de olduğu gibi bunu da kendi ellerimle yapmak istedim :))) ve çokda şirin olduklarını düşünüyorum yada kendim yaptığım için bana öyle şirin görünüyor olabilirler. eee bide tabi artık bilindiği üzere teknoloji çağındayız ve teknoloji merakım hat safhada olduğu için adres kısmının üzerine birde QR (QR kod akıllı telefonlar için kullanılan bir program bu program telefon yada tabletinizde varsa programı acıp bu kodu okuttuğunuzda direk olarak kodda ki adres çıkar ve sizi gitmek istediğiniz yere çabucak ulaştırıverir harita yada navigasyon aracılığıyla) kod eklemek istedim farklılık olsun diye :) onuda küçük çaplı bir araştırmadan sonra bulduğum bi sitede hemen hazırladım ve davetiyemize ekledim.  

     henüz bastırmadık ama ben dayanamadım ve paylaşmak istiyorum :) baskı alındıktan sonra daha bide zarflar yapılacak tabii onuda kendi ellerimle hazırlamak istiyorum fakat daha henüz bi kalıp tasarlamadım . bakalım tasarladıktan sonra hepsi hazır hale geldikten sonra tekrar paylaşıcam belki böylece bi parçada olsa birilerine fikir verebilirim :)

sevgiler...


2 yorum:

  1. uğraşlar için ölemi burçin hanım başka neden ben sana sayarım merak etmeyin siz;)

    YanıtlaSil
  2. :):) seni çokkkk seviyorum AŞKKK :D MUAHHH

    YanıtlaSil