11 Kasım 2013 Pazartesi

Mavi Dukkan Bardaklasma Kupalasma Etkinligi...

Sabah sabah cok guzel bir maille uyandim. Sevgili bir dilim limonun etkinliginde eslesmeler yapilmisti  vee ben mavi dukkanla eslestim :) Gelen mail sevgoli ceren'den eslestigimizi bildiren bir maildi. Biraz sohbet ettik birbirimizi tanimaya calistik. Simdi ceren'in blogundada bir etkinlik var mutlaka katilin derim eglenceli olacak cunku. Daha fazla bilgi icin mavi dukkana bir goz atin bakalim. Sevhiler. Mutlu günler :))

4 yorum:

 1. Sevgili Burçin Hanım, merhaba, ben bloğunuzun eski izleyicilerinizdenim:)), bu güzel haber için teşekkürler, bu tarz etkinlikler güzel oluyor gerçekten. Bu arada Blogger bağlantı ayarlarınız isminiz üzerinden açık görünmüyor bu konuyla ilgili bloğumdaki sağ barda eski bir yayın var isterseniz inceleyebilirsiniz, daha fazla kişiye ulaşmanız bu yolla daha çok ulaşabilirsiniz, aksi takdirde, yorum yazmadığınız sürece blog başlığı ve blog ismi farklı olduğu için sizi bulamayabilirler, minik bir not düşeyim istedim ;)))sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

  YanıtlaSil
 2. çooook teşekkür ederim uyarınız için :) hemennn geliyorum ve okuyup düzenliyorum :) sanada kocamannn sevgilerimi gönderiyorum :D

  YanıtlaSil
 3. merhaba, 3. hobı eslesmeleri oldu acaba haberlesebildiniz mi? Eğer ulaşamadıysanız obiranne@yandex.com a mail atmanızı rica ederim.
  sevgiler

  YanıtlaSil
 4. evett biz iletişime çoktan gectik müge hanım teşekkürler :)

  YanıtlaSil